23.01 Nõmme Lumepargi Perepäev 2022

Tule meile külla pühapäeval 23.01 ajavahemikus 11.00-16.00. Üritus on TASUTA. Mäel sõitmiseks tuleb osta mäepilet.

Avatud mäekohvik ja lõunat serveerib The Rocket Street Gastro.

MIS TOIMUB?

Demoesinemised 
Tallinna Kiirabi ja Nõmme päästekomando on olnud meie head koostööpartnerid juba aastaid. Igal talvel viime läbi ühiseid päästeõppusi, et mäekeskuses juhtuvate õnnetuste jaoks paremini valmis olla. Lumepäeval saab tutvuda kiirabi ning tuletõrjeauto põneva sisemusega ning uurida päästjatelt nende põneva igapäeva töö kohta.

Talispordi esmaabi infotelk

Räägime sellest, millised vigastused talispordiga tegelejatel enim juhtuvad, kuidas abi anda ja kuidas abi kutsuda. Lisaks räägitakse väga olulisel teemal nagu külmakahjustused, kuidas neid ära tunda ja mida teha. 

Maastikumäng

Kõikide salapäraste kohtadega meie mäekeskuses on võimalik tutvuda võttes osa maastikumängust!

Lumepargi lumemöldrid ja lumetraktor
Kuidas ja millal saab kunstlund toota? Mis seadmeid on lume tootmiseks vaja? Mille poolest erineb kunstlumi looduslikust lumest? Miks on Lumepargis lumi helesinine nagu liustikul? ;) Tule küsi meie lumemöldrite käest nende põneva töö kohta ja saad nendele küsimustele vastused.

Mustamäe suusahüppetorni külastus
Jah tõesti! Kõikidel huvilistel on võimalus külastada Mustamäe suusahüppetorni ja nautida Nõmme parimat vaadet! Hüppetorni külastusajad 12.00-15.00.

Rapelling
Kui otsid natuke põnevust ja adrenaliini, siis kiirem võimalus suusahüppetornist alla on köiega laskudes. Iga laskumine 5€.

Tallinna Vesi Joo kraanivett! Pane enda teadmised proovile ja võida auhindu. Lisaks on külas Tallinna Vee maskott Tilgu.

TASUTA MÄESPORDI EDASIJÕUDNUTE KOOLITUS on mõeldud juba edasijõudnutele sõitjatele, kes on mäespordiga sina peal, aga soovivad edasi areneda ning oma ala tegijatelt nõu küsida. Mõtle välja mida sa tahaksid paremini osata, astu julgelt treenerile ligi ja küsi nõu! Treenerid on mäel vastavalt ajagraafikule. Slaalomitreenerid ootavad teid Punasel nõlval ning Freestyle treenerid Sinisel nõlval trikipargis. PS! See õpe ei ole trenniformaadis, kus tehakse sooja ja on kindlad ülesanded. Seega tule veidi varem kohale, tee soojaks ja liitu jooksvalt! Eelregistreerimist ei toimu.

Märksõnadeks on: Talvel on õues tore! Sport on lahe elustiil! 
Jooksvat infot päeva kohta leiab Nõmme Lumepargi ürituse lehelt www.facebook.com/events/1586609688339645.

SPONSORID: Mesikäpp, Taffel, Nõmme Lumepark


PÄEVAKAVA

11.00 - 16.00, kogu päeva vältel:
* maastikumäng lumepargi territooriumil kogu perele
* Tallinna Kiirabi infotelk avatud kogu päeva vältel

12.00 Päästeõppus Tallinna Kiirabi ja Nõmme komandoga
12.00 - 15.00 Mustamäe suusahüppetorni külastus
12.00 - 15.00 Rapelling Mustamäe suusahüppetornist alla (5€/laskumine)
14.00 Päästeõppus Tallinna Kiirabi ja Nõmme komandoga 

Tähistame koos Eesti Suusaliit 100 sünnipäeva ning sellega seoses korraldame enda ürituse raames "100 suusatundi" TASUTA PRIVAATSE NÕUSTAMISE töötubasid juba oskajatele sõitjatele (vajalik mäepilet ja varustus)
10:00-12:00 Rahvaslaalomirada, slaalomitehnika nõustamine. Treenerid Tõnis Luik ja Tõnis Luik Jr (Lumeakadeemia)
11:30-13:00 Laste Freestyle lumelaua trikkide töötuba. Treener Lissel Raun (Lumeakadeemia)
16:00-17:00 Freestyle trikisuusa töötuba feat Mats-Kaarel Ruus


Ajakavas võib tulla jooksvaid muudatusi!

PS! Vastavalt Eesti Vabariigi määrusele peavad kõik mäepiletiostjad näitama oma Covid-passi ja isikut tõendavat dokumenti.
Teised keskuse külastajad, kes suusanõlvale ei lähe, nendel passi näitamise kohustust ei ole. Tegemist on väliüritusega.

Parkimine! Asume kitsal ühesuunalisel tänaval ja parkimisruum on väga piiratud. Seega soovitame, et tule meile külla jala. Lähim bussipeatus on Nõmme Keskuses väikse jalutuskäigu kaugusel ning lähim rongipeatus on Hiiu. Kui tuled autoga, siis soovitame parkida Hiiu Ärikeskuse parklasse Pärnu mnt ja Vääna tänava ristmikul, kust saad mööda kergliiklusteed kenasti Nõmme Lumeparki.

Punane nõlv

TULE MÄELE!

Sinine nõlv

TULE MÄELE!

Roheline nõlv

TULE MÄELE!

Hinnakiri

  • Suusarent
  • Lumelauarent
  • Mäepiletite hinnad
  • Koolitused

Eraõpe ja trennid